محصولات سایت
تبلتتبلت
لپ تاپلپ تاپ
موبایلموبایل
آل این وانآل این وان
سخت افزارسخت افزار
تجهیزات شبکهتجهیزات شبکه
پرینتر اسکنرپرینتر اسکنر
ذخیره سازیذخیره سازی
ساعت دیجیتالساعت دیجیتال

قیمت فروش و مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

قیمت فروش و مشخصات Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

معرفی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS : مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS مدل جدید محصولات قدرتمند شرکت تی پی لینک می باشد که به تازگی فروش آن در بازار به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده و دلیل آن امکانات و مشخصات فنی آن می باشد. از مهم ترین ویژگی های این دستگاه می توان به کارآیی و عملکرد بسیار بالا در قیاس با مدل های مشابه، کیفیت ساخت بسیار ایده آل، امکانات و قابلیت‌ های بسیار بالا، ارزش بالای خرید در برابر قیمت بسیار مناسب اشاره کرد. سیاست گذاری برای قیمت این مدل به گونه ای بوده که هر کاربری بتواند با هر سطح توان مالی آن را خریداری کند و بر اساس نیاز از آن بهره ببرد.
مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS
مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS
مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS
مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

قیمت مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

قیمت Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

۱۲۲,۰۰۰

تومان

گارانتی 3 ساله متم اف

قیمت مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

قیمت Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

قیمت مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS با رنگبندی و انواع و گارانتی های موجود آن در اختیار شما قرار گرفته است. لطفا در هنگام خرید Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media مشخصات و اطلاعات مربوط به کالا را به دقت مطالعه کرده سپس شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده را به دقت مطالعه نمائید.

۱۲۲,۰۰۰

تومان

گارانتی 3 ساله متم اف

آخرین به روز رسانی قیمتهای مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS درتاریخ 1395/09/01 - 18:00 میباشد. جهت اطلاع از بهترین و آخرین قسمتهای همکار و تعداد با واحد فروش تماس حاصل فرمائید

نمودار تغییرات قیمت مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

در نمودار زیر کمترین قیمت Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media در هر روز نمایش داده شده است.

مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

مشخصات Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

مشخصات
ابعاد 27 × 73 × 94.5 میلی‌متر
مشخصات سخت‌افزاری
دیگر مشخصات IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS
BASIC FUNCTION:
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x
Half Duplex Flow Control - Backpressure
Extends fiber distance up to 20km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
PORTS:
1* 100M SC port
1* 100M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
NETWORK MEDIA 10BASE-T:
UTP category 3, 4, 5 cable - maximum 100m
EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
NETWORK MEDIA 100BASE-T:
UTP category 5, 5e cable - maximum 100m
EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA 100BASE-FX
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD : LED INDICATOR
تامین نیروی برق: External Power supply
ENVIRONMENT:
℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
در نگارش اطلاعات فنی و مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS تا حد امکان از مشخصات فنی و تخصصی سایت شرکت تولید کننده و سایتهای مرجع و معتبر استفاده شده است ولی وجود اشکال و مغایرت در اطلاعات محتمل میباشد. لذا جهت اطلاعات بیشتر و دقیقتر به وب سایت شرکت تولید کننده مراجعه فرمائید.

نقد و بررسی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

نقد و بررسی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

در نگارش نقد و بررسی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS تا حد امکان از نظرات و اطلاعات تخصصی سایت شرکت تولید کننده و سایتهای مرجع و معتبر استفاده شده است ولی وجود اشکالات و مغایرتهایی در نظرات و بررسی های تخصصی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media محتمل میباشد. لذا جهت اطلاعات بیشتر و دقیقتر به وب سایت شرکت تولید کننده مراجعه فرمائید.

تصاویر مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

تصاویر Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

تصاویر مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS، تصاویر Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media
تصویر مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS، تصویر Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media
عکس مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS، عکس Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media
آلبوم مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS، آلبوم Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media
گالری مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS، گالری Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media
تصویر و ویدئو های موجود در گالری عکس مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS تا حد امکان از سایتهای تولید کننده و اصلی کالا تهیه شده است. در صورتیکه Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media دارای رنگ بندی و طرح های مختلف باشد هنگام انتخاب نوع کالا رنگهای موجود جهت انتخاب و خرید نمایش داده میشود.

لوازم جانبی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

لوازم جانبی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

لوازم جانبی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media توسط کام لند عرضه شده است. کالاهای زیر شامل قطعات، تجهیزات و ملزومات مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS میباشد. جهت خرید بر روی کالای مورد نظر کلیک نمائید، سپس گزینه 'اضافه به سبد و خرید کالا' را انتخاب فرمائید.

گارانتی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

گارانتی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

گارانتی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS به همراه قیمتهای آن اعلام شده است. لطفا قبل از خرید به نوع گارانتی و شرایط شرکت گارانتی توجه نمائید و کلیه اطلاعات را به دقت مطالعه نمائید. توجه داشته باشید که کام لند فقط فروشنده و عرضه کننده کالا میباشد و تمامی مسولیت های گارانتی و خدمات پس از فروش بر عهده شرکت گارانتی میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گارانتی کننده مراجعه فرمائید.
گارانتی مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS - گارانتی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

نرم افزار و درایور مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

نرم افزار و درایور Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

متاسفانه لینک دانلود غیر فعال میباشد !
نرم افزار و درایور مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS - نرم افزار و درایور Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

راهنمای خرید مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS

راهنمای خرید Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media

  • با توجه به تنوع شرکتهای گارانتی حتما قبل از خرید مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS به نوع گارانتی کالا دقت فرمائید و شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده را با دقت مطالعه فرمائید.
  • به تاریخ به روز رسانی کالا دقت فرمائید.درصورتیکه قیمت به روز نبود یا از 'پنل درخواست قیمت' استفاده نمائید و یا با کارشناسان فروش کام لند تماس حاصل فرمائید.
  • قسمت مشخصات و نقد و بررسی Fiber Optic TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media را به دقت مطالعه نموده تا مطمئن شوید کالا از نظر فنی پاسخگوی نیاز های شما باشد. همچنین شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت تولید کننده و سایتهای مرجع مراجعه نمائید.
    در صورت نداشتن دانش فنی در خصوص انتخاب کالا، جهت مشاوره و آموزش، حتما قبل از خرید با یک کارشناس مورد اعتماد و یا پرسنل فروش کام لند مشورت نمائید تا اطلاعات و مشاوره های لازم جهت انتخاب صحیح کالا به شما داده شود.
  • قیمت خرید مبدل فیبر تی پی لینک گیگابیتی و تک حاته MC110CS را بررسی نمائید و مطمئن شوید این کالا با گارانتی ذکر شده دارای قیمت روز مناسبی در بازار میباشد. لطفا توجه داشته باشید که با توجه به نوسانات قیمت اعتبار قیمتها به صورت روزانه میباشد.
  • در صورتیکه کالا موجود نیست و یا شما درخواست قیمت همکاری و تعداد کالا را دارید، بهترین روش استفاده از 'پنل درخواست قیمت' میباشد. برای این منظور پس از ورود به 'پنل درخواست قیمت' درخواست خود را ثبت فرمائید تا کارشناسان فروش کام لند به سرعت پاسخگوی شما باشند.
    همچنین جهت ارتباط با بخشهای مختلف سایت و طرح سوالات، از 'پنل تیکت' استفاده نمائید.

کام لند ComLand
کام لند یک وب سایت اینترنتی پیشرو در زمینه نمایش آنلاین قیمت کالای دیجیتال در ایران میباشد. در کام لند قیمتهای کالای دیجیتال به صورت روزانه و با حداقل قیمت نمایش داده میشود. کام لند با هدف گسترش و توسعه تجارت الکترونیک در ایران اعلام کننده آخرین قیمت انواع گوشی موبایل ، لپ تاپ ، تبلت ، آل این وان ، هارد اکسترنال ، دوربین دیجیتال ، ساعت دیجیتال ، کنسول بازی ، پرینتر ، مانیتور ، مودم ، سی پی یو ، مادربرد ، کارت گرافیک ، رم ، هارد دیسک ، پاوربانک و انواع قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر میباشد.
از همه جای ایران و به ساده ترین شکل ممکن میتوانید بهترین قیمت کالاهای دیجیتال را در کام لند مشاهده فرمائید.
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن