محصولات سایت
تبلتتبلت
لپ تاپلپ تاپ
موبایلموبایل
آل این وانآل این وان
سخت افزارسخت افزار
تجهیزات شبکهتجهیزات شبکه
پرینتر اسکنرپرینتر اسکنر
ذخیره سازیذخیره سازی
ساعت دیجیتالساعت دیجیتال
مدلTP-LINK MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
رابطRJ-45 , رابط فیبر
ابعاد27 × 73 × 94.5 میلی‌متر
مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM، Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CMFiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
آخرین به روز رسانی قیمت : 18:00 - 1395/09/01
امتیاز ( از 100 رای ) 9.6
قیمت فروش در بازار و مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media با گارانتی و رنگ بندی های آن در تاریخ 1395/09/01 - 18:00 به صورت آنلاین به روز رسانی شده است. وب سایت کام لند تلاش کرده بهترین قیمت روزانه کالای دیجیتال را نمایش دهد. مطالعه دقیق نقد و بررسی، تصاویر و مشخصات کالا به شما کمک میکند اطلاعات کاملی در خصوص Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media به دست آورید.

قیمت فروش و مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

قیمت فروش و مشخصات Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

معرفی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM : مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM مدل جدید محصولات قدرتمند شرکت تی پی لینک می باشد که به تازگی فروش آن در بازار به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده و دلیل آن امکانات و مشخصات فنی آن می باشد. از مهم ترین ویژگی های این دستگاه می توان به کارآیی و عملکرد بسیار بالا در قیاس با مدل های مشابه، کیفیت ساخت بسیار ایده آل، امکانات و قابلیت‌ های بسیار بالا، ارزش بالای خرید در برابر قیمت بسیار مناسب اشاره کرد. سیاست گذاری برای قیمت این مدل به گونه ای بوده که هر کاربری بتواند با هر سطح توان مالی آن را خریداری کند و بر اساس نیاز از آن بهره ببرد.
مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM
مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM
مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM
مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

قیمت مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

قیمت Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

۱,۷۶۰,۰۰۰

تومان

گارانتی 3 ساله پارس ارتباط

قیمت مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

قیمت Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

قیمت مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM با رنگبندی و انواع و گارانتی های موجود آن در اختیار شما قرار گرفته است. لطفا در هنگام خرید Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media مشخصات و اطلاعات مربوط به کالا را به دقت مطالعه کرده سپس شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده را به دقت مطالعه نمائید.

۱,۷۶۰,۰۰۰

تومان

گارانتی 3 ساله پارس ارتباط

آخرین به روز رسانی قیمتهای مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM درتاریخ 1395/09/01 - 18:00 میباشد. جهت اطلاع از بهترین و آخرین قسمتهای همکار و تعداد با واحد فروش تماس حاصل فرمائید

مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

مشخصات Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

مشخصات
ابعاد 27 × 73 × 94.5 میلی‌متر
مشخصات سخت‌افزاری
رابط‌ها RJ-45 , رابط فیبر
استانداردها IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
نشانگر LED
دیگر مشخصات IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLS
BASIC FUNCTION:
Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x
Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
Extends fiber distance up to 0.22km using 62.5/125um fiber
PORTS:
1* 1000M SC port
1* 1000M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
Multi-mode Fiber : NETWORK MEDIA 1000BASE-FX
NETWORK MEDIA 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e cable - maximum 100m
EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
PWR, LINK, RX : LED INDICATOR
تامین نیروی برق: External Power Adapter
ENVIRONMENT:
℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
در نگارش اطلاعات فنی و مشخصات مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM تا حد امکان از مشخصات فنی و تخصصی سایت شرکت تولید کننده و سایتهای مرجع و معتبر استفاده شده است ولی وجود اشکال و مغایرت در اطلاعات محتمل میباشد. لذا جهت اطلاعات بیشتر و دقیقتر به وب سایت شرکت تولید کننده مراجعه فرمائید.

نقد و بررسی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

نقد و بررسی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

در نگارش نقد و بررسی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM تا حد امکان از نظرات و اطلاعات تخصصی سایت شرکت تولید کننده و سایتهای مرجع و معتبر استفاده شده است ولی وجود اشکالات و مغایرتهایی در نظرات و بررسی های تخصصی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media محتمل میباشد. لذا جهت اطلاعات بیشتر و دقیقتر به وب سایت شرکت تولید کننده مراجعه فرمائید.

تصاویر مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

تصاویر Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

تصاویر مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM، تصاویر Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
تصویر مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM، تصویر Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
عکس مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM، عکس Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
آلبوم مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM، آلبوم Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
گالری مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM، گالری Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media
تصویر و ویدئو های موجود در گالری عکس مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM تا حد امکان از سایتهای تولید کننده و اصلی کالا تهیه شده است. در صورتیکه Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media دارای رنگ بندی و طرح های مختلف باشد هنگام انتخاب نوع کالا رنگهای موجود جهت انتخاب و خرید نمایش داده میشود.

لوازم جانبی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

لوازم جانبی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

لوازم جانبی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media توسط کام لند عرضه شده است. کالاهای زیر شامل قطعات، تجهیزات و ملزومات مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM میباشد. جهت خرید بر روی کالای مورد نظر کلیک نمائید، سپس گزینه 'اضافه به سبد و خرید کالا' را انتخاب فرمائید.

گارانتی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

گارانتی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

گارانتی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM به همراه قیمتهای آن اعلام شده است. لطفا قبل از خرید به نوع گارانتی و شرایط شرکت گارانتی توجه نمائید و کلیه اطلاعات را به دقت مطالعه نمائید. توجه داشته باشید که کام لند فقط فروشنده و عرضه کننده کالا میباشد و تمامی مسولیت های گارانتی و خدمات پس از فروش بر عهده شرکت گارانتی میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گارانتی کننده مراجعه فرمائید.
گارانتی مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM - گارانتی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

نرم افزار و درایور مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

نرم افزار و درایور Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

متاسفانه لینک دانلود غیر فعال میباشد !
نرم افزار و درایور مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM - نرم افزار و درایور Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

راهنمای خرید مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM

راهنمای خرید Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media

  • با توجه به تنوع شرکتهای گارانتی حتما قبل از خرید مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM به نوع گارانتی کالا دقت فرمائید و شرایط گارانتی شرکت گارانتی کننده را با دقت مطالعه فرمائید.
  • به تاریخ به روز رسانی کالا دقت فرمائید.درصورتیکه قیمت به روز نبود یا از 'پنل درخواست قیمت' استفاده نمائید و یا با کارشناسان فروش کام لند تماس حاصل فرمائید.
  • قسمت مشخصات و نقد و بررسی Fiber Optic TP-Link MC200CM Gigabit Multi-Mode Media را به دقت مطالعه نموده تا مطمئن شوید کالا از نظر فنی پاسخگوی نیاز های شما باشد. همچنین شما میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت تولید کننده و سایتهای مرجع مراجعه نمائید.
    در صورت نداشتن دانش فنی در خصوص انتخاب کالا، جهت مشاوره و آموزش، حتما قبل از خرید با یک کارشناس مورد اعتماد و یا پرسنل فروش کام لند مشورت نمائید تا اطلاعات و مشاوره های لازم جهت انتخاب صحیح کالا به شما داده شود.
  • قیمت خرید مبدل فیبر تی پی لینک چند حالته MC200CM را بررسی نمائید و مطمئن شوید این کالا با گارانتی ذکر شده دارای قیمت روز مناسبی در بازار میباشد. لطفا توجه داشته باشید که با توجه به نوسانات قیمت اعتبار قیمتها به صورت روزانه میباشد.
  • در صورتیکه کالا موجود نیست و یا شما درخواست قیمت همکاری و تعداد کالا را دارید، بهترین روش استفاده از 'پنل درخواست قیمت' میباشد. برای این منظور پس از ورود به 'پنل درخواست قیمت' درخواست خود را ثبت فرمائید تا کارشناسان فروش کام لند به سرعت پاسخگوی شما باشند.
    همچنین جهت ارتباط با بخشهای مختلف سایت و طرح سوالات، از 'پنل تیکت' استفاده نمائید.

کام لند ComLand
کام لند یک وب سایت اینترنتی پیشرو در زمینه نمایش آنلاین قیمت کالای دیجیتال در ایران میباشد. در کام لند قیمتهای کالای دیجیتال به صورت روزانه و با حداقل قیمت نمایش داده میشود. کام لند با هدف گسترش و توسعه تجارت الکترونیک در ایران اعلام کننده آخرین قیمت انواع گوشی موبایل ، لپ تاپ ، تبلت ، آل این وان ، هارد اکسترنال ، دوربین دیجیتال ، ساعت دیجیتال ، کنسول بازی ، پرینتر ، مانیتور ، مودم ، سی پی یو ، مادربرد ، کارت گرافیک ، رم ، هارد دیسک ، پاوربانک و انواع قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر میباشد.
از همه جای ایران و به ساده ترین شکل ممکن میتوانید بهترین قیمت کالاهای دیجیتال را در کام لند مشاهده فرمائید.
بستنورود کاربران
نام کاربری :
 
کلمه عبور :
 
Captcha
کد امنیتی :
 
بستن عضویت در خبرنامه
ایمیل :
Captcha
کد امنیتی :
بستنشرایط فروش
بستن